Vedení společnosti

Mgr. Katarína Absolonová

Manažerka spokojenosti zákazníků a spolumajitelka

Katka má na starosti kompletní produkci společnosti, překlady, tlumočení, titulkování i jiné doplňkové jazykové služby zákazníkům. Řídí práci projektových manažerů a v případě potřeby sama zastupuje jejich práci. Jejím hlavním úkolem je zajistit spokojenost zákazníků se službami společnosti. Je člověk na opačném konci naší zákaznické linky.

Jako absolventka VŠ v oboru anglický jazyk a psychologie s praxí v překladatelství a marketingu ví přesně, jak vést lidi a řídit překladatelské projekty. Za svou práci byla v roce 2006 oceněna v soutěži Vynikající podnikatelka SR. Vůle pomáhat druhým se projevila i v její práci Ambasadorky podnikatelek Slovenska v letech 2010-2013.

Mobil: +421 908 790 586

Mgr. Jakub Absolon

Ředitel a spolumajitel

Jakub sleduje nejnovější světové trendy v překladatelském odvětví a navrhuje jejich aplikaci do procesů společnosti. Také se stará o to, aby se o kvalitní práci produkčního oddělení dozvěděli i noví potenciální zákazníci. V minulosti působil jako překladatel a tlumočník v ZVJS SR, zejména při komunikaci s Radou Evropy v problematice vězeňství, a je autorem několika publikací. Své zkušenosti z personalistiky ve společnosti Heineken Slovensko a Emerson využívá při získávání a motivováni zaměstnanců. V roce 2006 inicioval založení Asociace překladatelských společností Slovenska ATCSK a v letech 2013-2015, 2007-2009 působil jako prezident této asociace.

Působí také jako školitel softwarů pro počítačem podporovaný překlad a jako externista na Univerzitě Konstantina Filozofa v Nitře, kde přednáší problematiku normy STN EN 15038 a řízení rizika v překladatelství. Příležitostně přednáší na akcích na Slovensku i v zahraničí. Je vydavatelem internetového portálu pro překladatele www.ProTranslator.eu.

Mobil: +421 915 745 142