Jak vybudovat úspěšnou a etablovanou firmu?

Odpovědí je dlouholetá kvalitní a obětavá práce. Právě takové nasazení za posledních 15 let přineslo ovoce manželům Absolonovým.

Kombinace jejich vášně pro cizojazyčnou komunikaci a inovace byly a stále jsou zárukou pro vynikající služby společnosti ASAP-translation.com, s.r.o. Stačí zmínit jedno jediné číslo, které mluví za vše, a to téměř 79 000 překladů za 15 let působení na trhu.

Cesta manželů Absolonových začala v roce 2003. Tehdy se po prvních zkušenostech v překladatelském byznysu společně rozhodli, že se této činnosti budou věnovat naplno. Projektů a spokojených zákazníků přibývalo, a tak rozšířili své řady. Do společnosti ASAP-translation.com postupně přibývali nové šikovné projektové manažerky a kvalitní překladatelé.

Úspěšné začínající firmy si všimli i podnikatelské kruhy, a tak byla Katka Absolonová v roce 2006 oceněna na 7. ročníku soutěže Vynikající podnikatelka Slovenska. Zde získala druhé místo v kategorii Začínající podnikatelka. Katka Absolonová následně působila i jako ambasadorka podnikatelek Slovenska.

V roce 2006 ASAP-translation.com iniciovala založení stavovské instituce pro překladatelské společnosti. Firma se tak stala jedním ze zakládajících členů Asociace překladatelských společností Slovenska – ATCSK.

Společnost se věnuje také vzdělávání překladatelů, od spolupráce s univerzitami, přes komerční školení použití překladatelských softwarů až po terminologické a jazykové semináře.

Dalším z úspěšných projektů ASAP-translation.com je i ProTranslator's Day. Jde o akci pro překladatele, kterou společnost organizuje od roku 2012. ASAP-translation.com stojí i za úspěšným projektem na Facebooku. Na této sociální síti vytvořili Jazykovou poradnu s více než 2500 členy, která bezplatně pomáhá laické i odborné veřejnosti.

Posledním z projektů je Greentranslators, který firma zrealizovala ve spolupráci s Ekologickou servisní organizací ESORG a MEMSOURCE, dodavatelem překladatelského softwaru. V rámci této aktivity zajišťují překlady pro ekologické neziskové organizace.

Každý den se díky Vám zlepšujeme!
Tým ASAP-translation.com

15 let ASAP translation.com přineslo:

zastoupení v Nitře, Bratislavě a Praze
více než 9 000 projektů ročně
100 jazykových kombinaci ročně
téměř 79 000 úspěšných projektů

překlady Tým ASAP translation.com

Spolehlivost
překladů

Přesnost
překladů

Rychlost
překladů

Cenová
transparentnost